ادوکس به شما قدرت انتخاب میدهد

با توجه به رشد چشم گیر فعالیت در فضاهای مجازی، اطلاع رسانی صحیح و معرفی واقعی محصولات جهت شناخت و افتراق بین کالاهای با کیفیت و کم کیفیت تا حدودی مشکل شده است. ابزار و ماشین آلات صنعتی نیز با این معظل دست به گریبان است. ADVEX در تمام مدت فعالیت (از سال 1389) سعی کرده است به این مهم وفادار باقی مانده و بدون جانبداری، به معرفی و درج اطلاعات صحیح و مطابق با واقعیت بپردازد. برای ایجاد ارتباط موثر و ماندگار، راهکاری بهتر از صداقت سراغ نداریم.

ADVEX بستری مناسب جهت معرفی انواع ابزارآلات و ماشین آلات صنایع چوب و فلز، شرکت های بازرگانی و صاحب برند، فروشگاه های سنتی و فروشگاه های آنلاین ابزار ایجاد کرده است تا به عنوان مرجع اطلاع رسانی این حوزه شناخته شود. بنابراین ادوکس فروشگاه و یا وب سایت تبلیغاتی نیست و در امر خرید و فروش هیچ گونه دخالتی نداشته و کارمزدی هم دریافت نمی کند.

فروشگاه هایی که در صنایعی از قبیل ساختمان، اتومکانیک و یا مواد مصرفی فعالیت می کنند در حیطه موضوعی ما نیستند به همین خاطر از دوستانی که نسبت به عدم درج اطلاعاتشان در وب سایت گلگی داشتند صمیمانه عذر خواهی می کنیم.

تولید محتوا توسط تیم تحریریه ما انجام می شود. تعامل صنعتگران با سابقه و فروشندگان تحصیل کرده با ادوکس توانسته است موجب انتشار مقالات باکیفیت و کاربردی شوند. خوشحال هستیم دوستان و بزرگان ما ناظر بر مقالات درج شده هستند و در این امر همراهی مان می کنند.

 

    
 

 توصیه نامه ها Advexحق مصرف کننده ی کالای صنعتی است که بتواند قبل از خریداری و صرف بودجه برای کالای مورد نیاز خود از یک مرجع معتبر، اطلاعات کاملی در زمینه های فنی و تکنیکی و به دور از تبلیغات هیجانی فروشندگان و فارغ از جذابیت های ظاهری، تهیه نماید. وب سایت ADVEX فضای تخصصی در زمینه ی معرفی، اطلاع رسانی کاربردی و مقایسه کالاهای مرغوب برای عرضه کنندگان و مصرف کنندگان محصولات بازار صنعت ایران فراهم آورده است. 

مهندس وحید حیدری نیا - مدیر فروش دنیای ابزار ماشین (FORCE)

وب سایت ADVEX.ir اگر چه هنوز جوان است، اما همین که توانسته با ايجاد فضایی نو و متفاوت به جریان آزاد اطلاعات تخصصی صنعتی در اینترنت کمک قابل توجه ای داشته باشد، شایان تقدیر است. این امرباعث ايجاد رقابتي سالم بين فعالان ماشین ابزار صنعتی گردیده و خود نشان‌دهنده کاردانی و شناخت نیازهای بازار، که یکی از نقاط قوتشان محسوب می گردد، و راه درستی است که اين تیم در پيش گرفته‌اند.

مهندس حسین مهربان - مدیر عامل سپیدان صنعت (POWER - STORM - LAMINA)

 سلام می خواستم بابت سایت فوق العاده شما (ADVEX) تشکر کنم. واقعا اطلاعات ارزشمندی داره بیشترش به درد آدم می خوره 1 خسته نباشید به همکاراتون بگید از طرف من. با آرزوی پیشرفت روزا افزون برای شما و همکارانتون

آقای بنیامین امیری - از کاربران محترم وب سایت